Corporate event: COMPANY OF HONOR

Corporate event: COMPANY OF HONOR

Client: UAB RAMIRENT

Date: 2018 08 04

Location: Aerodream

Number of participants: 150

Į susirinkimo vietą atžygiavo Estijos, Latvijos ir Lietuvos būriai. Buvome tam pasiruošę, laukėme jų. Tai buvo Ramirent garbės kuopa.

Visi atvykę gavo žetonus, kurie jiems primins apie saulėtą šeštadienį, kurio metu visi tapo kariškiais. Kuopa buvo sutikta kapitono Michailo Freeshmano, kuris atvykusiuosius supažindino su tos dienos skanduote bei būrio vadais: Kariauk.lt vyrais, kurie parengė tikrą iššūkį.

Dalyviai praėjo bazinius mokymus, išmoko suteikti pirmąją pagalbą, pagaminti neštuvus. Visa tai buvo ne šiaip sau – visi būriai keliavo į mišką, kur mokėsi orientuotis miške bei dirbti kaip viena didelė komanda – juk šie metai visoms mums Baltijos šalims ypač svarbūs, švenčiame savo šalių Nepriklausomybės Šimtmetį. Orientacinių varžybų paskutinysis ruožas buvo kiek neįprastas – pripučiamas, bet nereikia apsigauti, jį pereiti reikia pastangų ir ryžto. O savo taiklumo dėka, būrio nariai savo komandoms atnešė papildomų taškų.

Po kariškų išbandymų, Ramirent kolektyvas savo azartą pažabojo jau tradicija tapusiomis tinklio varžybose. Tokios įnirtingos kovos galėtų pavydėti net Europos, kur Europos, Pasaulio čempionatas.

Vakaro kulminacija tapo Project Mayhem pasirodymas, kurio metu vyrai stebėjo raumenų darbą ir priėmė prisitraukimų iššūkį, o moterys… Na moterys žavėjosi vyrais.

Šio vakaro metu ieškojome garbės kuopos. Po visos dienos iššūkių bei veiklų, ją radome, ja tapo visas Ramirent kolektyvas!

More about us

OUR WORKS

Trust in us

And many more...