Corporate event: MISSION MARS. START OF THE TRIP

Corporate event: MISSION MARS. START OF THE TRIP

Client: STATICUS

Date: 2018 07 28

Location: Luokesų dvaras

Number of participants: 110

Jau antrus metus iš eilės mes, drauge su Staticus įmonė, ruošiamės savo didžiąjai MISIJAI- skrydžiui į Marsą. Praeitais metais vyko pasiruošimas, o šiais- kelionės pradžia- simuliatorius. Dalyviai džiaugsmingai rinkosi į Lukesų dvarą, kur prasidėjo misijos Marsas kelionės pradžia, juos pasitiko svaiginančiomis mimozomis su sausu ledu. Jonas Radzevičius paskelbė renginio pradžią ir metė fizinius iššūkius naujokams.

Prieš išskrendant į Marsą, dalyviai turėjo įveikti paskirtas užduotis. Iš viso buvo trys gebėjimų zonos: kūrybinė, intelektualinė ir fizinė. Kūrybinėje zonoje, pasitelkę lakias vaizduotes, dalyviai turėjo sukurti filmukus, intelektinių gebėjimų zonoje- šifromanija, ji sukėlė didelius iššūkius smegenims, o fizinių gebėjimų zonoje, patys stipriausi dalyviai turėjo atlikti rogainingo žaidynių užduotis. Viso renginio metu vyko laisvos veiklos: fizines jėgas galima buvo išmėginti Zorb trasoje, virtualioje erdvėje pasisūpuoti su Fly VR bei pasidaryti laikinas tatuiruotės.

Dienos kulminacija- dėlionė. Šią dėlionę visi Staticus dalyviai komandiškai sudėliojo, taip išsiųsdami svarbų pranešimą Marsui. Visu pajėgumu įvyko raketos paleidimas į Marsą.

Dalyvių netikėtumui, pasirodė Marso gyventojas Viačeslavas su savo šmaikščiu ir nepakartojimu pasirodymu. Vakaro metu buvo galimybė sudalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie kosmosą ir Marsą. Taip pat visi drauge peržiūrėjome dienos metu sukurtus dalyvių filmukus. Po ilgos dienos misijos įgyvendinimo, dalyviai galėjo atsipalaiduoti su didžėjaus Mindaugo Žiupsnio ritmais iki ankstaus ryto.

More about us

OUR WORKS

Trust in us

And many more...