Pradedamas įgyvendinti projektas „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Tekvila“

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Tekvila“ projektui „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Tekvila“ skirtas 58 401,33 EUR Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas

Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti ir  įdiegti 1 dizaino sprendimą ir 1 rinkodaros kampaniją dizaino sprendimui.

Renginių organizavimo įmonė UAB Tekvila “Eventum Group” – patyrusi, energinga, kūrybinga ir idėjomis trykštanti renginių organizatorių komanda, kurianti išskirtinius renginius įmonėms – vasaros ir žiemos šventes, jubiliejus, renginius klientams, komandos formavimo užsiėmimus, mokymus ir konferencijas. Projekto eigoje UAB Tekvila “Eventum Group” iš esmės keis renginių organizavimo paslaugų teikimo schemą, orientuotą į naujų, originalių, didesnio biudžeto renginių organizavimą įmonėms bei pastovių klientų aptarnavimo procesus.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0199 „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Tekvila““ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

 

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. sausio 31 d.