Apie mus

Eventum Group komandą

sudaro 6 – 8 profesionalūs ir entuziastingi organizatoriai. Kiekvienas atlieka pareigas, atsižvelgiant į turimas stiprybes bei patirtį.

Ilgametė patirtis

Nuo 2011 m. sėkmingai ir kryptingai organizuojame renginius. Virš 1000 suorganizuotų įvairaus dydžio ir formato renginių.

Požiūris į renginius

Kartu su partneriais pasakojame, kaip organizuojami verslo renginiai. Išgirskite pasakojimus iš vedėjų, atlikėjų, dekoratorių, maisto tiekėjų, techninio personalo ir kitų žmonių, kurie dažnai lieka už „kadro“. Čia išvysite, kiek daug skirtingų specialistų sujungiame tam, kad sklandžiai ir sėkmingai įvyktų Jūsų renginys.

Mūsų stiprybės

Nuoširdi bei atvira komunikacija su klientais, tiekėjais bei tarpusavyje – mūsų stiprybė. Mėgstame dirbti sklandžiai ir su malonumu, todėl nuoširdumas ir paprastumas mums yra vertybės. Mielai pateikiame naujai besikreipiantiems klientams savo esamų ir buvusių klientų kontaktus, kad galėtumėte su jais susisiekti ir paklausti apie bendradarbiavimo su mumis patirtį.

Stipri komanda

Didelį dėmesį skiriame komandos profesionalumui, tobulėjimui bei jos pastovumui. Pagrindinis kokybiško projekto įgyvendinimo receptas – stipri, įvairiapusė ir patikima mūsų komanda. Komandos branduolį sudaro patyrę renginių organizavimo srities atstovai, kartu dirbantys daugiau nei 5 metus. Komandos senbūvius nuolatos papildo išsilavinę ir entuziastingi jaunieji profesionalai.

Eventum Group istorija

Žalias krokodilas Laisvalaikio Guru – mūsų pradžios simbolis

Įmonės veiklos pradžioje, 2011 metais, įmonės įkūrėjai, du Tomai, su keliais bendraminčiais bei dailininko Antano Dubros pagalba sukūrė įmonės simbolį – krokodilą Laisvalaikio Guru, kurio tikslas buvo puoselėti ir skleisti teisingą laisvalaikį, rekomenduoti dėmesio ir laiko vertas pramogas, renginius bei vietas.

Po kelių metų jis tapo Eventum Group prekės ženklo simboliu. Šiandien jis atspindi teisingą požiūrį į renginius, nuoširdumą, profesionalumą, atvirumą bei nesuvaidintas emocijas.

Džiaugiamės savo pradėta kurti istorija

11
Veiklos ir tobulėjimo metai
1000+
Suorganizuotų renginių
100+
Sukurtų ir pritaikytų temų renginiams

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...