Įmonės šventė: Amber vasaros festivalis

Įmonės šventė: Amber vasaros festivalis

Klientas: AB Amber Grid

Data: 2016 06 04

Vieta: Sodyba Guosta

Renginys, kurio nuotraukas bežiūrint puikiai perteikiama tos dienos emocija. Buvo festivališka ir draugiška, bet tuo pačiu azartiška ir kovinga. Vieningos komandos – geltonieji, žalieji, mėlynieji ir raudonieji, tik gavę savo spalvos skareles, sulipo į keturis vieningus kumščius ir, sugalvoję savo pavadinimus bei šūkius, prasimankštinę, ėmė varžytis dėl geriausiųjų vardo. Dieną, kurią visi dar ilgai prisiminė dėl raudonų raudoniausio įdegio (turbūt tai buvo karščiausia vasaros diena), kvietėme komandas atsigaivinti šaltais ledais ar vandens balionais, tačiau apie viską nuo pradžių.

Šioje AMBER GRID vasaros šventėje buvo galima rasti visko, tačiau, kadangi didžioji dalis dalyvių buvo vyrai, dominavo fizinės rungtys, kuriose buvo galima pademonstruoti savo jėgą, taiklumą ar sportinių žaidimų įgūdžius. Tik tam, kad nebūtų per paprasta, nesivaržėme žaisdami visiems žinomą tradicinį krepšinį. Krepšinio lankų buvo kur kas daugiau nei keli, o futbolo dvasią palaikė profesionalus vartininkas, blokavęs dalyvių 11 metrų baudinius bei futbolas, kurio metu ir patys futbolininkai tapo kamuoliais. Tinklinio kamuolį atstojo vandens balionai, o vaikystę priminė laidynės – tiek nedidelės, tiek milžiniškos. Vyrams buvo įdomu konstruoti, o moterims – važinėtis kartingais, kai tuo tarpu sportiškiausieji greičiau už kartingus lėkė miškais, žaisdami orientacines varžybas ir kabėdami tarp medžių. Moterys itin pamėgo palapinių ir sėdmaišių zoną, kurioje ne tik poilsiavo (juk tam buvo skirta ežero pakrantė), bet ir rungėsi galybėje paprastų, bet sudėtingų rungčių – skardinės, karaliaus kaladėlės, nindzių ruletė, pasagos ir daug daug daug kitų. Tarp spalvotų vėliavėlių bei balionų buvo galima išbandyti ir ramesnius stalo žaidimus ar net stebėti įspūdingus mokslininkų pasirodymus.

Po visos dienos varžybų ir finalų, kur komandos delegavo savo geriausiuosius, žinoma, vyko apdovanojimai bei azotu garuojantis pasirodymas. Kai visi buvo jau prisibendravę ir prisišėlę iki soties, sukristi į sėdmaišius ir grožėtis kvietė ugnies šou bei šviesos pliūpsnis sodybos tvenkinyje. Štai kaip švenčia AMBER GRID!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...