Įmonės šventė: NETRADICINIŲ VEIKLŲ FESTIVALIS

Įmonės šventė: NETRADICINIŲ VEIKLŲ FESTIVALIS

Klientas: DOMINARI

Data: 2018 07 28

Vieta: Sodyba "Žirnaja"

Dalyvių skaičius: 180

Spalvingas Dominari kolektyvas saulėtą vasaros šeštadienį rinkosi į nuostabią sodybą  „Žirnaja”. Tik pasitikusius dalyvius vedėjas Domantas Bugailiškis pakalbino ir pakvietė į “Netradicinių veiklų festivalį”.

Visos dienos metu, svečiai pasinėrė į netikėtumų dieną, čia įprastos veiklos pakeitė savo pavidalą: stalo futbolas virto didžiuliu pripučiamu futbolu, įprastas futbolas – bumbolu, daiktų pernešimas – kamuolių rinkimu, kur be komandos vienybės, rezultatas nebus pasiektas. Dalis svečių keliavo į rogainingo iššūkį, kur turėjo ne tik atlikti užduotis, bet kartu sustiprinti savo komandos ryšį bei susipažinti su renginio vieta.  O kur dar Rube Goldberg mašinos konstravimas, kur savo idėjas bei inžinerinius gabumus pademonstravo įmonės mąslieji? Ką dienos metu veikė žaviosios damos ir jau azarto paragavę vyrai? Ilsėjosi poilsių zonoje, nėrė į spanų gaudyklių ir laikinų tatuiruočių gamybą bei savo jėgas išbandė pučiamo smiginio veikloje. Netradicinių veiklų festivalyje sau veiklą rado kiekvienas!

Po veiklomis prisotintos dienos, Dominari kolektyvas savo vienybę ir tvarumą pademonstravo dėliojant bendrą dėlionę, kuri tapo dienos kulminacija, kurios metu buvo padovanotos šauniausios komandos.

Netradicinių veiklų festivalį uždarė vakaro programa, kurioje netrūkų dainų: Domantas pakvietė visus sudalyvauti muzikinėje karuselėje, kur aistros bei azartas buvo karštesnės už konkuliuojačią lavą. Kalbant apie ugnį, jos netrūko – svečiai vakaro pabaigoje mėgavosi neįtikėtinai teatrališku ugnies šou, kurį dovanojo Viduramžių kolektyvas.

Ar šis renginys buvo sėkmingas? Tikrai taip! Kokios to priežastys? Įtraukianti programa prisotinta įvairiausiomis veiklomis, kruopštus pasiruošimas, patikimi partneriai ir, žinoma, energija trykštantis Dominari kolektyvas!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...