Įmonės šventė: Šimtmečio komanda

Įmonės šventė: Šimtmečio komanda

Klientas: UAB „Nasdaq“

Data: 2018 06 16

Vieta: Aerodream

Dalyvių skaičius: 250

Iššūkiai Nasdaq įmonės gyvenime – kasdienybė, todėl Nasdaq pasirinkta vasaros renginio tema “Šimtmečio iššūkis” savo turiniu pilnai išpildė kliento poreikius bei lūkesčius.

Verslo ir pramogų rezidencijoje “Aerodream” susirinkę renginio dalyviai dalyvavo smagiose ir azartiškose rekordų siekimo veiklose, taip pat rungėsi pripučiamų veiklų turnyruose, savo kūrybinius gebėjimus galėjo pasitelkti sapnų gaudyklių bei kūrybiškumo dirbtuvėse, gamindami Nasdaq’iškiausią šokoladą, tarpusavyje derinant skonį ir vizualą.

Apie tuos, kurie nenori dalyvauti jokiose veiklose, taip pat buvo pagalvota – jie viso renginio metu galėjo šokti pagal norimą muzikos stilių tyliosios diskotekos metu, taipogi galėjo pasidaryti laikiną tatuiruotę ar išbandyti kamuolių ant vandens iššūkį.

Visos dienos kulminacija buvo milžiniška dėlionė, kurią renginio dalyviai dėliojo dienos veiklų metu, gaudami už jas detales. Pilnai sudėjus dėlionę, išryškėjo Nasdaq logotipas ir pagrindinė renginio žinutė “Build your dreams”. Šimtmečio tematiką vainikavome sustojimu į šimtuką, kuris Nasdaq darbuotojams tebuvo tik dar vienas puikiai įgyvendintas dienos iššūkis.

Vedėjas Arnas Šimonis, palaikė puikias emocijas bei paskelbė dienos veiklų nugalėtojų komandą, kuri, žinoma, buvo apdovanota komandiniu prizu.

Gerą nuotaiką ir toliau skleidė nuoširdumu, charizma ir paprastumu pulsuojanti muzikinė grupė “Baltasis Kiras”, o programos pabaigai uogą ant deserto (ir ne vieną) uždėjo didžėjus Dave Nazza, palaikęs šokių ritmą iki pat ryto.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...