Įmonės šventė: 1 šeima – 1 komanda

Įmonės šventė: 1 šeima – 1 komanda

Klientas: Eternit Baltic

Data: 2018 06 29

Vieta: Sedula

Dalyvių skaičius: 280

“Viena šeima – viena komanda” – būtent tokį renginio šūkį pasirinko Eternit Baltic, stogo dangų ir fasado apdailos medžiagų gamintojų įmonė, renginiu siekusi visus suburti, suteikti teigiamų emocijų ir sustiprinti komandos jausmą!

Poilsiavietė “Sedula”, įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto, puikiai tiko didelei komandai: veiklų zonos buvo patogiai išdėstytos erdvėje, o esantis paplūdimys su smagiu nusileidimo į vandenį atrakcionu, leido ir vaikams pasijusti tikroje šeimos šventėje.

Renginio vedėjų pora – Jonas Radzevičius ir Nijolė Pareigytė savo humoru, laisvu ir betarpišku bendravimu, ilgamete Jono patirtimi, renginiui suteikė kokybės bei gyvumo, o dienos veiklos ir pramogos tapo dar labiau įprasmintos bei atraktyvios.

Kadangi renginio tikslas buvo į veiklas įtraukti kuo daugiau dalyvių bei suteikti jiems kuo skirtingesnių įspūdžių bei portyrių, renginio pramogų buvo daug ir jos buvo suskirstytos į kūrybinę, iššūkių, rogainingo, aktyviąją, intelektinę bei vaikų zonas, kuriose Eternit Baltic darbuotojai bei jų šeimos nariai galėjo dalyvauti tiek komandomis, tiek individualiai.

Renginio kulminacija tapo didžiulė Eternit Baltic dėlionė, kurios greitas ir sklandus sudėliojimas tik įrodė  komandos tvirtumą bei efektyvumą!

Dienos veiklų pabaigą vainikavo išklimingi apdovanojimai, o po jų, scenoje pasirodžiusi muzikinė merginų grupė “Yva”, visus dalyvius sukvietė gausiai susiburti šokių aikštelėje. Sutemus, su šypsenomis ir kupinomis įspūdžius ir gerų emocijų akimis beliko stebėti įspūdingą fejerverkų šou pagal Stasio Povilaičio dainą “Vėl, švieski man vėl”!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...