Įmonės šventė: Pool party

Įmonės šventė: Pool party

Klientas: UAB „MarkMonitor“

Data: 2017 07 21

Vieta: Rastinėnų sodyba

Dalyvių skaičius: 70

Vakarėlis kaip iš filmų? Įmanoma! Baseinas, pripučiami čiužiniai, gelbėjimosi ratai, ore skraidantys kamuoliai, saulė, skėčiai ir hamakai – MarkMonitor Pool Party! Saulė kaip nujausdama tądien gerokai pašildė žemę, o mes, savo ruožtu, pasitikome su kibirėliuose ir rožiniuose pelikanuose šąlančio sidro ir alaus buteliukais.

Komandas suskirstę pagal ištrauktus guminius ančiukus, pradėjome nuo to, be ko nei jūra, nei festivaliai negyvuotų – bangos. Žinoma, iš dalyvių rankų, kuriomis iki baseino atplaukė valtyje sėdintis įmonės vadovas! O dar margesne dieną padarė spalvų mūšis, vykęs iškart po komandų prisistatymo.

Dienos eigoje neapsiėjome be vandens futbolo tikrame baseine, be vandens šautuvų mūšio, vandens tinklinio ir kitų užduočių, susijusių su atsigaivinimu. O po dienos veiklų rinkome ne tik stipriausią komandą, kuriai dar kartą teko įrodyti savo išmanumą, atšildant lede įšalusius marškinėlius bei išsprendžiant ant jų esančią mįslę, bet ir šauniausio kostiumo savininkus, už kuriuos, be abejonių, svečiai balsavo robinzonišku būdu – kriauklytėmis.

Nugalėtojai buvo iškilmingai apdovanoti teminiais prizais, o visos dienos komanda – laimėtoja pelnė auksinį ananasą! Po ilgos dienos pramogos nesibaigė, nes svečiai galėjo ne tik gulėti po skėčiais, ant hamakų ar žaisti kriauklyčių šaškėmis, bet ir praleisti laiką žaidžiant Twister’į, Beerpong’ą, geriant profesionalių barmenų gaminamus gardžius paplūdimio kokteilius, besikaitinant pirtyje, kubile ar net besivaržant Limbo šokiuose, vykstančiuose putų diskotekoje! Sutemus vakarėlis tik įgavo didesnį pagreitį, nes patys dalyviai ėmė spindėti, nešiodami švytinčias apyrankes, mirksinčius helio balionus ar besipaišydami veidus ultravioletinėje šviesoje spindinčiais dažais.
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...