Įmonės šventė: Rock Star

Įmonės šventė: Rock Star

Klientas: UAB „Eugesta“

Data: 2017 01 27

Vieta: SPOT baras

Dalyvių skaičius: 100

Šiemet „Eugestos“ kolektyvo pasirinktą temą, tinkančią tiek jauniems, tiek vyresniems, džiaugėmės pagaliau gavę progą įgyvendinti ir jaučiamės ją įgyvendinę su kaupu, tad neriam! Vakarą pradėjome nuo svečių, skirstomų komandomis pagal lipdukus. Vieni tapo AC / DC, kiti – KissMetallicaRolling StonesU2Nirvana ar kitų puikiai žinomų grupių nariais. Kol  svečiai rinkosi, nespėjusieji sudėti paskutinių štrichų puošėsi laikinų tatuiruočių akcentais, o likusieji žaidė stalo futbolą ar ieškojo savo komandų narių.

Šventišką šurmulį išblaškė ir svečius prie scenos sutraukė ant scenos gyvai atliekamas elektrinės gitaros solo, po kurio taip pat stipriai ir trankiai įėjo bei žiūrovų dėmesį pasisavino charizmatiškasis renginio vedėjas Michael Frishman ir jo paruoštas roko kultūros pristatymas, į kurį įsijungė ir energinga publika. O kaip be „We Will Rock You“ trepsėjimo, kvietusios rokerišką įmonės vadovą ant scenos?! Po to, kol nuo galvų kratymo nenukrito perukai ar auskarai, svečiai, atrodę lyg „Rolling Stones“ žurnalo modeliai, atliko Manequinn Challenge, po kurio prasidėjo įvairiausi tikrų žvaigždžių išbandymai: muzikiniai rebusai, kurių metu komandos spėliojo ir dainavo populiariausius roko hitus, baikeriškiausių motociklų varžybos, įmonės naujokų susikalbėjimo, išmonės, kūrybingumo, reakcijos išbandymai ar rokeriškiausiųjų rinkimai, kuriuos nulėmė ne tik kiečiausi kostiumai, bet ir drąsiausi ar žvaigždiškiausi šokio judesiai pagal roko muziką.
Po visų šių įtraukiančių pramogų svečiai šoko kartu su Michael Frishman grupe bei žaidė roko vakarėlių karalių Beerpong‘ą!
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...