Įmonės šventė: Impro mūšis

Įmonės šventė: Impro mūšis

Klientas: Markmonitor

Data: 2018 01 12

Vieta: Biblioteka

Dalyvių skaičius: 70

Jaunatviškumu, aktyvumu ir visuomet gera nuotaika pasižymintys, mūsų pastovūs klientai, Markmonitor ir šį žvarbų žiemos penktadienį pasirinko netikėtą temą renginiui: Improvizacijos kovos.

Dar prieš renginį Markmonitor kolektyvas pasiskirstę komandomis mokėsi vaidybos improvizacijos paslapčių. Jomis noriai dalinosi visiems gerai žinomas “Kitas kampas”. Kaip kiekvienas kovotas, taip ir visos komandos turėjo: savo trenerį (Balį Latėną arba Kirilą Glušajevą), skambų pavadinimą ir spalvą.

Atvykusius svečius į renginį pasitiko Audrius Bružas, kuris sukūręs sceną pirmajame Bibliotekos aukšte, atidarė vakarą bei perspėjo, kad laukia nuožmi kova “Improvizacijos kovų” ringe. Dalyviams pasisemti jėgų kovoms padėjo “Bar Origami”, kurie jau tapo kolektyvo bendražygiais renginiuose bei “Salt Story” tiekiama vakarienė.

Po vakarienės Audrius Bružas, kovų teisėjas, visus dalyvius susirinkusius į ringą, kur kiekviena komanda turėjo savo kampą, įtraukė į apšilimą, juk negalime leisti neapšilusiems veido raumenims vykti į juoko kupiną kovą. Po apšilimo sekė Markmonitor komandų prisistatymas ir ilgai lauktos kovos. Visos komandos parodė išmoktus improvizacijų triukus, kuriuos mokėsi bei šlifavo su savo treneriais.

Įtemptai kovai pasibaigus buvo susumuoti taškai bei išrinkti nugalėtojai. Visi kovotojai buvo apdovanoti “Improvizacijų kovų” pergalės diržais.

Kaip ir kiekvienais metais Markmonitor kolektyvas nepamiršta apdovanoti savo įmonės geriausiųjų žaismingais apdovanojimais, kurie priverčia nusišypsoti kiekvieną.

Kai svečiai įsisuko į diskotekos ritmus vakaro pabaigai galo matyt nebuvo. Ar viskas tęsėsi iki ryto? Tikriausiai, bet kas vyko vakarėlyje, tas lieka vakarėlyje!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...