Įmonės šventė: STEAMPUNK

Įmonės šventė: STEAMPUNK

Klientas: SEB Shared Service

Data: 2017 12 15

Vieta: Kablys

Dalyvių skaičius: 450

Viktorijos laikuose paklydusios technologijos, veržliarakčiai, masyvios skrybėlės bei garo mašinos, mistika, magija ir įvairiausios anomalijos – tai tapo neatsiejama SEB Shared Service Centre Vilnius vakarėlio dalimi.

Tik atvykę į renginio vietą Steampunk dvasią prisijaukinę dalyviai, pateko į Vilniaus miesto alternatyvumo meka tapusią erdvę – Kablį, kur juos pasitiko savo keistumu stebinantys kojūkininkai. Sraigtais, laikrodžių motyvais, oro balionais ir kitomis detalėmis dekoruotoje erdvėje svečiai pasiekė banką, kur pasiėmė teminių pinigų veikloms, įsitraukė į tarakonų lenktynes, vykdė statymus, sutiko veidotyrininką, atskleidusį apie žmogų daugiau, negu jis pats žinojo. Viktorijos laikų herojai nepaleido iš rankų ginklų, kur pasiekė įmonės tikslą – 6000 taškų ir dėl šios priežasties pasiuntė savo vadovus į ištvermės reikalaujančią “Get Fit” treniruotę.

Vakaro vairalazdę į rankas paėmęs Domantas Bugailiškis atidarė vakarą Kablio skate park’o erdvėje. Savo kelionę į praeitį, svečiai pradėjo stebėdami beveik 10 metrų aukštyje įtemptu lynu keliavusių piratų akrobatų pasirodymą, kuris privertė kiekvieną svečią susimąstyti, “O jei kris?”. Bet jie nekrito ir Domantas ramiai galėjo vairuoti laivą, supažindinti susirinkusius svečius su vakaro eiga, pristatyti tarakonus, kuris kiekvienas turi vardą bei savo gyvenimo istoriją. Juk turime ją kiekvienas.

Po renginio atidarymo svečiai nepamiršo papildyti savo resursų ir sočiai bei skaniai pavakarieniavo, be jėgų nebus pasiektas joks rezultatas!

Renginio metu neliko nepaminėti įmonės geriausieji, ilgamečiai darbuotojai bei kūrybiškiausiai persikūniję Steampunk atstovai. Taip pat vyko aukcionas, kurio metu svečiai visus savo laimėtus pinigus tarakonų lenktynėse, tire, ar pasiskolinę iš kolegų, išleido aukcione.

Steampunk vakarėlį pabaigė visuomet charizmatiški ir teatrališki “Antikvariniai Kašpiroviskio dantys”, kurie sugebėjo visus, laiko mašina persikėlusiuosius, priversti pamiršti apie ateitį, sraigtelius, ar technologijas bei pasinerti į vakarėlio šurmulį. Po “Antikvarinių Kašpirovkio dantų” pasirodymo visi svečiai keliavo į kitą erdvę, kur juos sutiko DJ ir nepaleido jų iki pat ryto.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...