Įmonės šventė: POP Art

Įmonės šventė: POP Art

Klientas: AB „Skandinaviska Enskilda Banken“

Data: 2016 12 16

Vieta: Vilniaus rotušė

Dalyvių skaičius: 500

Su dideliu, kūrybišku ir smagiu „Skandinaviska Enskilda Banken“ kolektyvu dideliais žingsniais žengiame per pačius įsimintiniausius XX a. laikotarpius. Praėjusiais metais kartu šventėme rafinuotą ir elegantišką 3-iojo dešimtmečio vakarėlį, o šiemet neriame į ryškią spalvų jūrą, 6–7 dešimtmečio pažibą – POP art’ą. Šis menas dominavo ne tik dailėje, bet ir paprastų žmonių gyvenimuose. Komiksai, reklamos, prekių pakuotės, žurnalai ir laikraščiai – dailininkai įkvėpimo sėmėsi iš paprastos komercinės produkcijos.
Į savo įvaizdį pakeitusią Vilniaus rotušę susirinko ryškiai ir spalvingai pasipuošę renginio svečiai. Perukai, ryškus, tarsi dailininko ranka pieštas makiažas ir akį patraukiančios detalės – pagrindiniai aprangos akcentai. Tik įėjusius, svečius sutiko tikri POP art’o laikų pasitikimo aktoriai ir palydėjo iki it iš komiksų išlindusio POP artiško kampelio – nestandartinės fotosienelės. Laukdami programos pradžios, svečiai galėjo pasižiūrėti į tikrą, laikotarpį atitinkantį šedevrą – menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą Marilyn Monroe portretą iš pačių skaniausių desertų. Svarbiausia, net ir kalėdinė eglutė šiam vakarui pasipuošė kaip niekad ryškiai.
Renginio svečiai dalyvavo linksmame konkurse ir kūrė savo įmonės komiksus – atsirado ne vienas naujas superherojus. Taip pat vakaro vedėjas Domantas Bugailiškis pravedė ne vieną teminį vakaro žaidimą ir surengė netikėtą spausdinimo mašinėle konkursą. Labai smagūs buvo ir darbuotojų apdovanojimai, kuriems muzikinį pasirodymą skyrė pati „Skandinaviska Enskilda Banken“ kolektyvo muzikos grupė.
Atėjus metui rinkti komiksų konkurso nugalėtojus, vakaro svečiai turėjo stipriai pasidarbuoti – už labiausiai patikusį komiksą teko kuo smarkiau paploti, mat nugalėtojus išrinkti padėjo programėlė, fiksuojanti garsą. O kai svečiai taip žaviai temiškai pasipuošė, būtų buvęs tikras nusikaltimas neišrinkti gražiausio kostiumo. Tokią ryškią ir įsimintiną šventę vainikavo Jurgio Brūzgos koncertas.
p.s. praėjome pro 3-iąjį ir 6–7-ąjį dešimtmečius. Kaip manote, kas bus toliau?

Atsiliepimas:

Lengva dirbti, gera švęsti su Eventum komanda! Ačiū visiems. 

SEB paslaugų teikimo centras.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...