Įmonės šventė: KG Šauktiniai

Įmonės šventė: KG Šauktiniai

Klientas: UAB „KG Constructions“

Data: 2017 07 15

Vieta: Luokesų dvaras

Dalyvių skaičius: 80

Ar galėtų būti tinkamesnė ir aktualesnė tema vyrų kolektyvui, nei kariuomenės?! Kontrastingai ir skandalingai nuskambėjusi visuomenėje ir visad kėlusi vienokias ar kitokias reakcijas, tačiau, neabejotinai, turinti daugybę gerųjų pusių – savarankiškumo, fizinio aktyvumo, maskavimosi, gebėjimo išgyventi įvairiomis sąlygomis.

KGC įmonės šauktinius pirmiausia būrėme į kuopas, kurios galvojo ne tik savo pavadinimus, šūkius, bet ir piešė vėliavas ant medžiagų bei veidų. Po originalių prisistatymų, prasidėjo kova dėl taškų – komandos ne tik rungėsi kiekvienoje rungtyje, bet ir rinko visoje sodybos teritorijoje išslapstytus rekvizitus, padėjusius aplenkti varžovus. Naujokai neišvengė per dantį traukiančių skanduočių, o, kol nuo miškuose pranykusio sodybos namo plaikstėsi nuleisti žali tinklai, kuopos statė tiek plaustus, tiek miško būstus, o taiklumo mokėsi šaudydami tiek ginklais, tiek lankais. Batutų trasoje pramiklinę kojas, dalyviai jas atsargiai dėliojo fiktyviame minų lauke.

Esminis tikslas, aišku, buvo ne taškai, o koordinatės, kurias galėjo atskleisti tik patys gudriausi, savo sumanumu bei komandiniu darbu surinkę visas jiems skirto žemėlapio dalis ir įveikę užšifruotą jų individualios skrynelės kodą. O kam tuomet koordinatės?.. Kad nugalėtojai užtvirtintų savo pergalę įsmeigdami ten savo komandos vėliavą!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...