Corporate event: Mission – Adrenaline

Corporate event: Mission – Adrenaline

Client: KG CONSTRUCTION

Date: 2018 07 21

Location: Tarzanija

Number of participants: 90

Pasiūlykite kažką ekstremalaus, aktyvaus ir azartiško. Tokiu sakiniu pradėjome KG Construction renginio planavimą. Po svarstymų mes atsidūrėme nuotykių parke  „Tarzanija” vykdydami  „Misiją: Adrenalinas”.

Dzūkijoje esantis parkas yra žinomas dėl savo trasų tarp medžių, kurios yra net 7 (taip, taip, jų sunkumai yra skirtingi ir įveikti visas gali tikrai ne kiekvienas), skrydžiu per Nemuną bei laisvojo kritimo pramoga, kuriai pasiryžta tik drąsiausi. Bet, ar žinojote, kad šioje nuotykių šalyje galite leistis į kartingų lenktynes, tikrinti savo taiklumą tire, čiuožti pašėlusiais kalneliais, o norėdami pasidžiaugti Dzūkijos gamta galite mėgautis pasiplaukiojimu plaustu Nemuno upe bei gerai leisti laiką salėje esančioje ant Nemuno kranto? Taip, apie visas šias pramogas KG Construction kolektyvas ne tik sužinojo bet jas ir išbandė.

Dienos pabaigoje, vedėjas Jonas Radzevičius apdovanojo labiausiai adrenalinu prisisotinusią komandą, kuri įveikusi visas rungtis pelnė daugiausiai taškų. Kas vyko toliau? Žinoma šokiai, ilgi pokalbiai bei dainos, juk jei švęsti, tai švęsti.

More about us

OUR WORKS

Trust in us

And many more...