Presentation: Douglas products presentation

Presentation: Douglas products presentation

Client: UAB Douglas

Date: 2015 10 22

Number of participants: 200

Kosmetikos ir parfumerijos tinklas DOUGLAS spalio 22-osios vakarą sukvietė savo ištikimiausias klientes, drauges ir partneres į išskirtinių produktų pristatymą, kuris vyko atsinaujinusiame kultūros bare “Kablys”. Neeilinis produktų pristatymas vyko filmavimo aikštelėje, o DOUGLAS savo klientes pakvietė pasižvalgyti po jos užkulisius. Kupiname grožio naujienų, siurprizų bei dovanų renginyje netrūko ir išskirtinių pramogų.
Visos moterys širdyje yra geros aktorės, tad vakaro metu net trijose profesionaliose filmavimo aikštelėse buvo leista atsiskleisti jų slaptiems talentams. Kūrybiniam eksperimentui pasiryžusias vakaro viešnias su „Douglas Make Up“ produktų linija dailino profesionalūs vizažistai, o kaip elgtis prieš kameras patarinėjo ir filmavimui dirigavo garsiausi Lietuvoje reklaminių klipų režisieriai, asistentai bei operatoriai. Buvo nufilmuoti trys produktų video klipai, kurie vakaro metu buvo sumontuoti ir padaryta jų peržiūra.
Net kokteilių baras buvo neįprastas ir priminė alchemiko laboratoriją. Įkurtas vienai nakčiai, jis vadinosi CHABAUD. Lygiai taip, kaip vienai šeimai priklausančių nišinių prancūziškų kvepalų namai „Chabaud Maison de Parfum“, kuriantys prabangius kvepalus, tualetinį vandenį, žvakes ir patalpų kvapus. Šeši nauji aromatai atsiskleidė neįtikėtinais skonio šedevrais – baras CHABAUD leido pajusti kvapus per kokteilius, kurių receptūra buvo sukurta specialiai šiam vakarui.
3D AKINIAI, iki tol dažniausiai naudoti žiūrint animacinius filmus, perkėlė į LA MER povandeninį pasaulį, kuris ir įkvėpė sukurti šią kosmetiką. Naudojant šiuos akinius taip pat buvo galima pasižvalgyti į nepaprastą, spalvingą Pietų Afriką, po kurią keliavo bei įkvėpimo ieškojo kosmetikos kūrėja BOBBI BROWN.
Vakarėlio metu buvo galima tapti tikromis žvaigždėmis! Laukė įspūdingos fotosienelės ir galimybė tapti „Philips“ arba „Stenders“ įvaizdžio žvaigžde, patekti ant DOUGLAS katalogo. Šiaurinės gamtos įkvėptas kosmetikos prekės ženklas STENDERS suteikia malonių pojūčių ir estetikos. Visos prie stendo nusifotografavusios moterys pajuto tikrą rožių žiedlapių glamonę.
Nuostabų vakarą, tarsi repeticiją prieš gražiausias žiemos šventes, vainikavo Vaido Baumilos koncertas, tortas ir dovanos kiekvienai DOUGLAS šeimos narei, kartu su DOUGLAS kompanija ieškančiai geros nuotaikos ir grožio paslapčių.
More about us

OUR WORKS

Trust in us

And many more...