Įmonės šventė: Mafija vs detektyvai

Įmonės šventė: Mafija vs detektyvai

Klientas: UAB „Retal Lithuania“

Data: 2016 12 02

Vieta: Untold

Dalyvių skaičius: 90

Į paslaptimis apgaubtą vakarą „Untold“ restorane, susirinko tikrais šerlokais holmsais ir mafijos atstovais pasidabinę svečiai. Jau pačioje pradžioje, buvo padarytas didelis indėlis į sėkmingus žaidimus – svečiams padalinti teminiai vakaro doleriai. Pagrindinis žaidimas buvo nelengvas, bet labai smagus ir įtraukiantis visą kolektyvą. Paskirti šerifai, bendradarbiaudami su kolegomis ir skaitydami pateiktas užuominas, turėjo surasti mafijos atstovus, kurie buvo sėkmingai integravęsi į darbuotojų būrį.
Žaisdami šį detektyvinį žaidimą, svečiai galėjo išbandyti save ir daugelyje kitų veiklų. Visi dalyvavo smagiuose žaidimuose, kuriuos nuotaikingai vedė vakaro vedėjas Arnas Šimonis. Kolektyvas savo žinias rodė protmūšyje, aktorinius gebėjimus – filmų inscenizavimo žaidime, o nauji darbuotojai sudalyvavo „Krikštatėvio krikšto“ viktorinoje. Visą vakarą, svečiai taip pat galėjo dalyvauti bombos išminavimo misijoje su 3D virtualios realybės akiniais. Išminuotojų darbas nelengvas, dėl to už atliktą misiją, drąsūs išminuotojai galėjo gauti papildomų vakaro dolerių.
Mafijos ir detektyvų vakarą papuošė akustinis gitaros virtuozo, įmonės darbuotojo, pasirodymas ir šventinė apdovanojimų teikimo ceremonija. Vakaro programai baigiantis, detektyvai pristatė įtariamus nusikaltėlius ir buvo atskleista, kurie šventės dalyviai – užsimaskavę mafijos atstovai. Netrukus po to į salę buvo įneštas tortas – tikra šventės puošmena. Pasiekus vakaro kulminaciją, prasidėjo daug šurmulio sukėlęs ir azartą pakvietęs aukcionas, kuriame svečiai galėjo išleisti vakaro metu sukauptus teminius dolerius.
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...