Įmonės gimtadienis: 11 įmonės GIMTADIENIS

Įmonės gimtadienis: 11 įmonės GIMTADIENIS

Klientas: Alwark

Data: 2018 02 10

Vieta: Grand Spa Lietuva

Dalyvių skaičius: 112

„Grand Spa Lietuva“ Druskininkuose įvykęs Alwark 11-tasis gimtadienis šimtmečio tematika buvo kupinas gerų emocijų, įspūdžių ir žmonių šypsenų. Alwark darbuotojai dienos metu turėjo metinę darbų rezultatų aptarimo konferenciją, o vakare didžiojoje „Grand Spa Lietuva“ salėje juos pasitiko labai gražiai apšviestų balionų instaliacija scenoje, įdomių Lietuvos faktų paroda, dalyviai galėjo žaisti bendravimo žaidimą, fotografuotis šviesų efektais traukiančioje foto veikloje, veikė ir inovacinių technologijų veiklos: robotukas, kuris gali identifikuoti su juo kalbantį žmogų, žaisti su juo ir net rodyti emocijas bei virtualios realybės akiniai.

Renginio atidarymui buvo pasirinkta lietuvių liaudies motyvais kartu su elektronika grojanti grupė „Okata“, pradėjusi renginį su gera nuotaika ir profesionaliu bei originaliu skambesiu. Pagrindinė renginio veikla buvo šifromanijos žaidimas, kuriame noriai ir azartiškai dalyvavo visi svečiai, siekiantys surasti dingusį Alwark įmonės ilgaamžiškumo aktą. Paraleliai vykusiose charizmatiškojo vedėjo aktoriaus Audriaus Bružo veiklose scenoje, dalyviai galėjo užsidirbti papildomų taškų, todėl dalyviai taip pat noriai rodė iniciatyvą.

Vakaro programą užbaigė šmaikščiųjų nominacijų rinkimas tiesioginiu balsavimu, o viso vakaro veiklose dalyvavusių ir nugalėjusių apdovanojimus palydėjo siautulingas Etno flashmobas, kurį vedė žinomas šalies šokėjas ir choreografas Marijanas Staniulėnas.

Alwark gimtadienio sveikinimus toliau tęsė Tadas Juodsnukis su gyvo garso muzikos grupe, dainavęs žinomiausius Lietuvos šlagerius ir sukvietęs visus svečius į šokių aikštelę, kurią po savo koncerto Tadas užleido didžėjui ir jo atliekamiems populiariausiems Europos hitams.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...