Įmonės šventė: WHITE & COZY

Įmonės šventė: WHITE & COZY

Klientas: Nasdaq

Data: 2019 01 12

Vieta: Campus Viridis

Dalyvių skaičius: 180

Šiais metais Nasdaq įmonės darbuotojai susirinko Ignalinoje, dalyvių laukė aktyvi dienos veikla, o vakaro atokvėpiui – jaukus ir šiltas vakaras kolegų apsuptyje.

Ankstyvų šeštadienio rytą, dalyviai rinkosi Ignalinos slidinėjimo centre, kur galėjo pasimėgauti žiemos džiaugsmais ir galimybe paslidinėti nuo snieguotos kalno viršūnės. Po aktyviosios veiklos, dalyviai vyko į ,,Campus Viridis“ sodybą,  kurioje galėjo susišildyti karštais gėrimais ir gardžiais užkandžiais prieš prasidedant vakaro programai. Vakaro jaukumą, puoselėjo žaidimų kambarys, kuriame dalyviai pasiilsėjo, pademonstravo savo sugebėjimus kūrybinėse dirbtuvėse, taip pat jaukiai leido laiką bendraudami su kolegomis bei kartu žaidė stalo žaidimus.

Atsipalaidavus ir sušilus savo emocijas galėjo išreikšti foto koliažo veikloje. Vakaro programos metu vyko degustacinis protmūšis, kuriame dalyviai patikrino savo žinias ir skonio receptorius. Vakaro kulminacija tapo Jurgio Didžiulio pasirodymas, kuris ne tik visus motyvavo bet ir išjudino. Dar jaukesniam ir gražesniam vakarui – skambėjo vinilinės plokštelės.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...