Įmonės šventė: Baltų Dvasia

Įmonės šventė: Baltų Dvasia

Klientas: UAB Vilakra

Data: 2015 01 24

Vieta: Sodyba "Tarp Pušų", Vilniaus raj.

Šventinį įmonės vakarą UAB „Vilakra“ kolektyvas nutarė paminėti jaukiame, senosiomis tradicijomis paremtame, renginyje „Baltų Dvasia“. Dienos programa susidėjo iš dviejų dalių: pirmojoje – šventės dalyviai sodybos teritorijoje išmėgino savo vikrumą ir sumanumą dalyvaudami autentiškuose žaidimuose, taip pat ruošdami sau troškinį ant laužo. Antrojoje vakaro dalyje svečių laukė išskirtinė etno vakarienė. Po jos dalyvai linksmai trypė šokiuose su etno kolektyvu „ByTikZys“ ir kaitinosi pirtyje.

Programoje:

  • Senieji žaidimai lauke
  • Troškinio gaminimas ant laužo ir vakarinės apeigos
  • Senovinė palapinė tipi ir arbata nuo laužo
  • Etno vakarienė
  • Šokiai su etno kolektyvu „ByTikZys“
  • Pirtis

UAB Vilakra atsiliepimas: 

Į Eventum Group kreipėmės dėl siūlomos programos BALTŲ DVASIA ir likome labai patenkinti įdomia, išskirtine pramogine, edukacine renginio dalimi. Dalyviai džiaugėsi galėję pažaisti senovinius žaidimus, išmėginti ieties mėtymą. Nemažiau sužavėjo grupės „ByTikZyz“ pasirodymas linksmai įtraukęs šokti, bei puikiai tikęs prie renginio tematikos. Jauki miške įsikūrusi sodyba „Tarp pušų“ tik sustiprino renginio dvasią. Maistą teikusia įmone esame patenkinti, maistas buvo skanus, personalas paslaugus ir rūpestingas.

Eventum Group siūlomas renginys BALTŲ DVASIA sudomino išsiskiriančia iš kitų siūlomų renginių pramogine, edukacine programa. Dalyviai džiaugėsi galėje pažaisti senovinius žaidimus, išmėginti ieties mėtymą, ragauti pačių ant laužo pasigamintą troškinį, pašokti jau pamirštus šokius. Dėkojame Eventum Group komandai, kad įsiklausė į visus keliamus pageidavimus ir juos įgyvendimo.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...