Vakarėlis: Naujametinė naktis | KOSMOSAS

Vakarėlis: Naujametinė naktis | KOSMOSAS

Klientas: Eventum Group klientai

Data: 2014 12 31

Vieta: Pranciškonų rūmai, Vilnius

Dalyvių skaičius: 250

Krokodilas Laisvalaikio Guru ir jo bendraminčiai bei renginių organizavimo ekspertai Eventum Group kvietė visus kartu Naujametinę naktį pasitikti KOSMOSE! Netradicinėje ir visiškai kosmiškoje aplinkoje – Pranciškonų vienuolyne ir jo kiemelyje – vyko patys netikėčiausi ir nematyti dalykai – visai taip, kaip ir kosmoso erdvėje. Čia stebino netikėtai dekoruota erdvė, kurioje visi jautėsi pakliuvę į paslaptingą ir kosmišką atmosferą, joje gimė meniškos ir tikros mintys, nepatirti jausmai. Prie dalyvių kosminio įvaizdžio kūrimo prisidėjo renginio metu dirbanti makiažo meistrė Eglė. Tam, kad atsiminimai po vakarėlio liktų ne tik mintyse, bet ir rankose, mūsų profesionali fotografė visus nupaveikslavo gliukuose skendinčioje vietoje. Kad iliuzijų nepritrūktų, iliuzionistas parodė dar daugiau fokusų, o dalyviai tiesiog skendo iliuzijų labirintuose. Mūsų atrinkta DJ komanda leido visiems patirti tikrą kosmoso jausmą, nesvarumo būseną, o vakaro grupė papurtė taip, kad nesijautė net žemės po kojom. Vakaro metu priartėjome prie Saulės – buvo daug ugnies ir karščio, susiliejome su kosmosu ir tapome vienu!
Kosmoso programoje:
  • Gyvas kosmiškas muzikinis Tribute to The Doors projektas;
  • Kosminių DJ’ų komanda;
  • Gliukai su liuzionisto Algimanto Frankonio triukais;
  • Gatvės cirko pradininko Lietuvoje, Viačeslavo Mickevičiaus, pasirodymai;
  • Ugnies ir šokio trupės „Trylika“ pasirodymas;
  • Foto studija su kosmonaute – fotografe Rūta Rylaitė ir visažiste Egle Krengauskaite;
  • Astronautas – vedėjas Mantas Bartuševičius;
  • Muzikos grupių GAN ir Lady Gothenburg programa;
  • Daug dekoracijų, šviesų, vizualizacijų, kurios Pranciškonų vienuolyną pavertė tikru kosmosu;
  • Maistas ir gėrimai iš kosmoso.

Dalyvių atsiliepimai: 

Didelis ačiū organizatoriams! Viskas puikiai suorganizuota, sudėliota, idėja ne tik originali, bet ir išpildyta. Įdomi, nenuobodi programa, ne per daug žmonių, faina muzika, geros dekoracijos, o ir maisto/gėrimų nepritrūko (ir šiaip, buvo skanu). Ačiū už profesionalumą ir visiškai pateisintus lūkesčius!
Monika Žulytė
Faina buvo. Ypač dekoracijos su šviesos efektais, vietų pavadinimai juokingi ir taiklūs, fakyrų hipnotizuojantis šokis… Dėkui!
Kęstukas Tauckėla
Norėjau pasakyti didžiausią AČIŪ Organizatoriams!!! Už superinį Naujametinį vakarėlį!!! Išskirsiu keletą punktų:
1. Superinė ideja! 2. Superinės dekoracijos atitinkančios tematiką (jausmas tarytum būtume buvę iš tiesų kosmose!!!) 3. Superinė programa! (Tiek muzikinis fonas, tiek vedėjai, tiek muzikinės grupės atliko darbą išties profesionaliai, to pasekoje, visiškas pasinėrimas į Naujametinį siautulį) 4. Maistas- superinis! 
Organizatoriai- Jūs nerealūs!!! AČIŪ!!! Laukiam kitų Jūsų craiziškiausių vakarėlių!
Elvyra Sakalauskaitė
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...