Įmonės šventė: MASQUERADE BALL

Įmonės šventė: MASQUERADE BALL

Klientas: Nasdaq

Data: 2017 12 08

Vieta: Bardakas

Dalyvių skaičius: 250

Sostinės centre žvarbų žiemos penktadienio vakarą, miestiečiai pastebėjo neįprastą klubo “Bardakas” įėjimą. Kiekvieno žvilgsnį traukė prabangus temiškai dekoruotas įėjimas, kuris kvietė pasinerti į paslaptingąjį Kaukių baliaus pasaulį. Deja, šį kartą į slaptąjį vakarėlį rinkosi tik Nasdaq kolektyvas.

Raudonu kilimu žengdami svečiai pasinėrė į intriguojantį Maskarado baliaus pasaulį. Tik atvykusius svečius sveikino savo keistumu bei mistika stebinantys mimai, ištaikingos dekoracijos, laimės ratas, kur kiekvienas dalyvis galėjo atlikęs užduotį dalyvauti vakaro loterijoje ir laimėti vertingų prizų. Kaukėtieji svečiai galėjo pasitikrinti savo uoslę bei mėgautis kvapų įvairove kvapų teste. Renginio dalyviai nepraleido progos įamžinti šios aimirkos fotoveidrodžiuose. Kiekviename Maskarado baliuje tūno sava paslaptis, Nasdaq kolektyvas ieškojo šifromanijos užduotų klausimų, kurie viso vakaro metu kėlė klaustukus, kurie sukūrė jausmą, kad paslaptis persikėlė į vakarėlį ir vaikšto tarp svečių.

Kaukių baliaus dirigentu tapo Vytautas Rumšas jaunesnysis, kuris visą vakarą rūpinosi svečių nuotaika, gera emocija bei nepaliko nei vieno kaukėtojo be dėmesio. Vakarėlyje netrūko pramogų, juoko ir netikėtumų, bet juk to ir reikia tikėtis baliuje.

Maskarade svarbiausia yra kaukė, nes dažniausiai žmonės nesikeičia, keičiasi tik jų kaukės. Vakaro eigoje buvo išrinkti išradingiausių kostiumų savininkai,  paskelbti šifromanijos ir uosliamūšio nugalėtojai ir įteiktas prizas loterijos laimėtojui.

Vakaro pabaigoje, kuomet į sceną lipo “Queens Of Roses” merginų trijulė, vakaro svečiai netramdė savo judesių ir balsų, visi pasinėrė į vakarėlio emociją ir šokiams galo matyti nebuvo. O ir nereikia, juk vakarėlis tik įsibegėja!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...