Įmonės šventė: THE GREAT GATSBY

Įmonės šventė: THE GREAT GATSBY

Klientas: Finėjas Group

Data: 2019 01 19

Vieta: Vaidilos teatras

Dalyvių skaičius: 180

Sausio viduryje į savo Didžiojo Getsbio vakarėlį kviečiau ,,Finėjas Group“ koletyvą tapti mano svečiais. Grojančiais laiptais užlipę svečiai atsidūrė pasakiškoje Vaidilos teatro salėje.

Savo vakarėliuose mėgstu puošnumą, eleganciją, netikėtumus bei pramogas. Vakarėlį atidarė Lindyhop šokėjai, kurie puikiai perteikia trečiojo dešimtmečio dvasią. Mano galva, savo kolegas reikia vertinti ir juos tinkamai apdovanoti  ,,Finėjas Group“ nuomonė šiuo klausimu sutapo. Apdovanojus įmonės darbuotojus, iškilmingai atidarius renginį pakviečiau svečius vakarienės, juk sotūs pilvai yra dalis vakaro džiaugsmo.

Viso vakaro metu kviečiau svečius žaisti azartinius lošimo ir Didžiojo Getsbio žaidimus – taip rinkti pinigus, kuriuos vakaro pabaigoje svečiai keitė į prizus dalyvaujant azartiškajame aukcione.

Man visuomet smagu sužinoti, ką svečiai galvoja, todėl juos pakviečiau sudalyvauti balsavimo žaidime, kurio dėka mes išsiaiškinome, kas kolektyvą pažįsta geriausiai.

Jau minėjau, kad vakarėlyje man begalo svarbus yra puošnumas ir elegancija? Art Deco stilistika, trečiasis dešimtmetis, puikus skonis, visa tai atsispindėjo renginio erdvėje ir žinoma svečiuose. Ne veltui vakarėlyje buvo išrinkta pati ,,Getsbiškiausia“ pora, kuri puikiai atspindėjo visus aspektus, kurie yra privalomi mano vakarėlyje.

Kai grįžtu į trečiojo dešimtmečio laikus, prisimenu prohibiciją, kuri kelia dviprasmiškus jausmus. Draudimai niekuomet nebuvo geriausias būdas pasiekti norimo rezultato, bet sauso įstatymo metu atsirado kokteilių kultūra ir geriausi pasisedėjimai. Vakarėlio metu pasirodę barmenai prikaustė visų susirinkusiųjų dėmesį. Jų pasirodymas, šampano piramidė ir kokteiliai sugrąžino mane į prohibiciją, kuri vis kelia nostalgiškus jausmus Didžiajam Getsbiui.

Tampu sentimentalus, to nepaneigsi. Prieš išeidamas palieku vakarėlį gerose rankose. Po visos mano paruoštos programos scenoje pasirodė Freak on floor, kurie neleido liūdėti ir privertė kiekvieną dalyvį pajudėti! Didžėjus palaikė atmosferos nuotaiką ir pratęsė vakarėlį.

Kaip ir kada baigėsi vakarėlis? Nežinia, bet aišku viena: A little party never killed nobody.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...