Įmonės šventė: 1000 LIETUVAI | 100 VALSTYBEI

Įmonės šventė: 1000 LIETUVAI | 100 VALSTYBEI

Klientas: NORTHERN BALTIC

Data: 2018 08 10

Vieta: Sodyba Skaistis

Dalyvių skaičius: 25

Šie metai Lietuvai yra ypatingi, švenčiame Lietuvos valstybės šimtmetį. Pakvietėme Northern Baltic kolektyvą švęsti šią progą susipažįstant su Lietuvos šaknimis: Baltų tradicijomis šalia nuostabiai skaistaus ežero – Skaisčio.

Sukvietėme komandą į tingą – skirtingų genčių susibūrimą vienybės, tvirtybės labui – ir išėjome į gamtą, kur kolektyvas pajautė vieni kitus, dievų akivaizdoje tapo dar stipresne komanda. Pakvietėme Northern Baltic komandą pasivaržyti autentiškose ir originaliai, šiuolaikiškai pateiktose rungtyse, kurios mena senąsias, pagoniškas mūsų šaknis. Juk toks tas mūsų Lietuvos tūkstantmetis, vienybe ir kovomis pažymėtas. Žvelgdami į Lietuviškąją praeitį, minėjomeir valstybės šimtmetį, stiprų ir Nepriklausomą.

Patyrę baltų kultūros atstovai vedė aktyvias, strategines ir edukacines veiklas. Svečiai pasinėrė į  šimtmečio žaidimus, gamino senovinį troškinį – praktiškai palietė lietuviškąją istoriją. Taip pat patikrino jėgas kario išbandymo rungtyje, o komandos vienybę ir stiprybę pagerbė apeigose prie laužo, spragsint šventajai ugniai.

Paminėję Laisvę ir išbandę savo jėgas, naktį kolektyvas praleido šokių aikštelėje, kur paliko paskutines turimas jėgas.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...