Įmonės šventė: Ferma

Įmonės šventė: Ferma

Klientas: UAB „Eugesta“

Data: 2016 08 20

Vieta: Sodyba „Guosta“

Dalyvių skaičius: 250

Kartu su įmonės Eugesta darbuotojais šią vasaros šventę leidome tikroje amerikietiškoje fermoje! Ant žirgo atjojęs įmonės vadovas pasveikino kolektyvą bei pakvietė susiburti ant pievos. Čia 12 fermerių komandų renginį atidarė dalyvaudamos kūrybiniame greičio konkurse, kurdamos išradingiausias kaliauses. Po įspūdingo pirminio konkurso prasidėjo visa smagių rungčių kupina diena, kurios metu komandos skanavo amerikietiškus mėsainius, dalyvavo keturių fermos zonų – verandos, lauko, pievos ir tvarto – veiklose.
Aktyviausieji galėjo rungtis ūkininko estafetėje, pagalvių tinklinio, futbolo su milžinišku kamuoliu, kiemo krepšinio ar futbolo, vilkint didelius kamuolių formos kostiumus, žaidimuose. Taikliausieji savo komandoms taškus pelnė numušinėdami pupelių skardines, bandydami draugo galvą paslėpti po iš toli mestos skrybėlės šešėliu, mėtydami malkas, lasą ant buliaus, bandydami nuo netikro arkliuko numušti kolegą. Ištvermingiausių laukė tampynės, kėlimasis per virvę, jėgą dalyviai galėjo pademonstruoti ir mušdami šieno kitkos kilnojimo rekordą. Sumaniausi ir kruopščiausi atrinkinėjo grūdus, bandė nuspėti, kiek inde yra žirnių, rodė savo žinias teminiame protų mūšyje. Į šventės scenarijų, kaip ir būna smagiausiuose renginiuose – įsiterpė ir netikėtumų – visi pajėgiausi fermeriai vienijosi, kad padėtų išklimpti purvuose susmegusiam autobusui! Netikėtumas, vienybė ir daug juoko viename!
Po aktyvių visą dieną trukusių pramogų, vakaro pradžią nustelbė Eugesta kantri šokių pamoka. Kaip toks renginys galėtų apsieiti be Cotton Eye Joe? Toliau – atsipalaidavimas – pirtis ir kubilas. Žinoma, po Ramūno Cicėno vedamų geriausios ūkininkų poros rinkimų, nepamiršome ir geriausiųjų apdovanojimų. Kaip ir priklauso – geriausiai dienos veiklose pasirodžiusi komanda kviečiama pradėti linksmybes kartu su žaviosiomis, kaubojiškomis skrybėlėmis pasipuošusiomis 4 Roses!
Atsiliepimas:

Eugesta fermerių juokas po vasaros sąskrydžio šventės aidėjo dar tris dienas ir grįžus į ofisus. Ačiū jums už geras šventės idėjas, puikų organizavimą, atsakingumą ir rūpestį iki smulkių detalių. Labai maloniai nustebino įmonės vidinius organizatorius netikėtomis staigmenomis – žirgu ir tuo, kad galėjome ir mes atsipūsti ir pasilinksminti su kolegomis.

EUGESTA kolektyvas

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...