Paroda ir klientų vakaras: Baltijos keliu

Paroda ir klientų vakaras: Baltijos keliu

Klientas: Officeday

Data: 2018 04 26

Vieta: K29, Vaidilos Teatras

Dalyvių skaičius: 500

K29 pastato pagrindinėje erdvėje visus atvykusiuosius pasitiko Officeday Šimtmečio paroda. Vingį primenanti kartoninė konstrukcija, puikiai derėjo prie vietos interjero bei išpildė renginio mintį: Baltijos šalių šimtmetį. Kartono konstrukcijos vingis simbolizuoja Baltijos kelią, o pažvelgus iš kitos pusės – Baltijos jūros bangas. Jūros bangos motyvą taip pat atkartojo fotosienelė, kurioje įsiamžino įdomūs faktai apie Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Šios parodos metu žmonės galėjo susipažinti su biuro prekių ir paslaugų naujovėmis: nuo įvairaus pobūdžio tušinukų, iki interaktyvių televizorių bei kišeninių fotografijas spausdinančių spausdintuvų. Taip pat, Officeday paroda atvykusiuosius kvietė sudalyvauti net penkiuose nemokamuose seminaruose.

Šimtmečio parodos metu vyko “Šauniausios administratorės” konkurso finalas. Jo metu buvo išrinkta administratorė, kuri savo gebėjimais, komunikabilumu bei darbštumu išsiskyrė iš kitų merginų ir nugalėjusi paleido visos parodos akcentu tapusią Rube Goldberg konstravimo mašiną.

Po ilgos ir turiningos dienos Šimtmečio parodoje, visi svečiai rinkosi į Vaidilos teatrą, kur vyko VIP vakaras. Prabanga alsuojančiame teatro hole renginio dalyvius pasitiko trijų šalių tautiniais kostiumais vilkinčios merginos, kviečiančios paragauti visų trijų valstybių nacionalinės virtuvės užkandžių.

Renginio atidarymui buvo pasirinktas specialiai šiam vakarui sukurtas lazerių šou ant šviečiančių burbulų, kuris privertė nustebti ne vieną, o gal net ir visus. Iš karto po to sekė Electric Ladies merginų pasirodymas, kuris puikiai papildė prieš tai buvusį pasirodymą.

Sakoma, kad gero renginio pagrindinis elementas yra vedėjas. Na, mes nemeluosime, vedėjas yra dalis garanto, kad renginys būtų pasisekęs. Vytautas Rumšas jaunesnysis yra būtent tas garantas. Visuomet žavintis ir tarp trijų kalbų laviruojantis aktorius, geba prikaustyti kiekvieno dėmesį bei įtraukti į visus vakaro žaidimus.

Officeday Šimtmečio vakarą vainikavo Tado Juodsnukio su grupe pasirodymas, kurio metu visi prisiminė gerai žinomas dainas bei leido padainuoti kartu per Lietuvos, Latvijos ir Estijos Eurovizijos konkurso dainas.

Po energingo muzikinio pasirodymo sekė diskoteka, lydima lazerių. Na, o kaip pasibaigė vakaras? Tai lieka tik dalyvavusiųjų atmintyje.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...