Įmonės šventė: Nasdaq Elements

Įmonės šventė: Nasdaq Elements

Klientas: AB „Nasdaq Vilnius“

Data: 2017 06 03

Vieta: Sodyba „Žeimenos vingis“

Dalyvių skaičius: 200

4 elementai – bene ryškiausias harmonijos simbolis. Kolektyvo narių skirtumus ir darną vasaros renginio metu įrodė ir įmonės NASDAQ darbuotojai.

Vakarėlis prasidėjo jau specialiame NASDAQ traukinyje, kuriame ne tik skambėjo muzika, bet ir kiekvienas šventės narys galėjo sužinoti daugiau apie savo zodiako ženklą atitinkančios stichijos savybes. Svečius džiugino teminiai traukinio vagonai – lempučių šiluma atstojo ugnį, oro stichijos atstovai traukinyje sumaištį kėlė mėtydamiesi popieriniais lėktuvėliais, tuo tarpu ramieji ir santūrūs žemiečiai galėjo gulėti ant vagone ištiestos žolės ir žaisti stalo žaidimus, laukdami kolegų, pasidabinusių pripučiamais ratais, iš vandens vagono, atnešiančių šaltų gėrimų iš pripučiamo baseino.

Sodyboje stichijų kova vyko taip pat keturiose teminėse zonose: dalyviams teko tiek skristi oru per batutą, tiek šaudytis strėlėmis ar vandeniu, mėtytis ir gaudyti vandens balionus. Ugningos raketos visą dieną skrido vis toliau, mėgindamos pataikyti į taikinio centrą, o žemės erdvėje netrūko jaučio jėgos ir komandinio darbo. Žinoma, neapsiėjome ir be stichijas atspindinčio fotokonkurso, kurio komisiją sudarė du profesionalūs fotografai, o nugalėtojai mėgavosi teminiais prizais – jodinėjimu žirgais, plaukiojimu vandenlentėmis, kt.

Renginio akcentu tapo taip pat teminė Rube Goldberg įrenginio principu paremta pačių svečių konstruota mašina, prasidėjusi nuo žvakės, nudeginusios siūlą, ir įtraukusi visus esamus elementus.

Traukiniui keliaujant atgal, stebėjome, kaip įvairių stichijų komandų atstovai maišosi, ilsisi, bendrauja, švenčia, stebindami ir papildydami vieni kitus.

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...