Įmonės šventė: Lietuviškos Kalėdos

Įmonės šventė: Lietuviškos Kalėdos

Klientas: UAB Neste Lietuva

Data: 2016 12 22

Vieta: Verkių rūmai

Dalyvių skaičius: 45

Įmonė UAB „Neste Lietuva“ yra lojalus, subtilus, atsakingas ir mūsų labai vertinamas klientas, nes didžioji dalis mūsų idėjų bei požiūris į tai, kad renginys gali būti kur kas daugiau, nei pramoga, sutampa. Taigi šiemet viename pirmųjų susitikimų išdiskutavome brandžią temą, kurią jautėme atsakomybę paruošti kuo skoningiau, bet kartu ir kuo įvairiau. Lietuviškos Kalėdos. Ar jos visada pasitinkamos tik sukant verpimo ratelį ir stebint ramiai palubėje besisukančius kabančius sodus?
Mūsų lietuviškos Kalėdos prasidėjo dar daug laiko iki renginio, kai visas „Neste Lietuva“ ofisas knibždėjo, besitardamas, kaip reiktų rengtis į tokios tematikos renginį. Vis tik visas sąmyšis buvo perniek, nes renginio dieną svečiai žavėjo savo išmanumu ir kiekvieno individualiu žvilgsniu į tai, kas yra lietuviška. Merginos ir moterys kerėjo kasų pinklėmis, vainikų žolynų margumu, o vyrukai – tautinių juostų raštais. Taigi, toli gražu nesame vien gintaro ir lino tauta!
Puošnūs renginio svečiai buvo pasitinkami su moliniais suktinio sklidinais rageliais ir traukė burtus, nulemiančius, kokį Lietuvos regioną atstovaus tą vakarą. Prie įėjimo dalyvių su nekantrumu laukė ir Green screen fotografai, paruošę tradicinį tautinį foną, o, kiek tolėliau, einant kitkomis nuklotos scenos link, kruopščiausieji galėjo mokytis gaminti šiaudinius žaisliukus, kuriuos buvo galima ne tik pasiimti namo ar įteikti kolegai, o ir panaudoti kaip Neste eglutės, po renginio nugabentos į UAB „Neste Lietuva“ ofisą, puošmeną. Renginio metu aprengta žalia lietuviška eglutė savo magija prilygo ir kitai itin didelio populiarumo susilaukusiai veiklai – burtų kampeliui, kuriame etnologė aiškino vaško piešinių bei kitų tradicinių Kalėdų burtų reikšmes.
Įdomu, jog renginį vedė neįprastas duetas – populiarus, jaunatviškas ir guvus renginių vedėjas Domantas Bugailiškis bei lietuviškų švenčių, papročių, kostiumų raštų ir kitų svarių su lietuvybe susijusių reikšmių žinovė Lijana Šarkaitė. Kontrastingas tandemas neleido svečiams nuobodžiauti, nes išmintį keitė pramogos ir atvirkščiai. Vakaro metu svečiai dalyvavo tradicinėje viktorinoje, kurioje sumaniausi buvo apdovanoti medumi ar išaustu knygos skirtuku (juk palydėjome bibliotekininkystės metus!). Dar daugiau prasmės renginiui suteikė Neste kalendoriaus gamyba. Jos metu visi UAB „Neste Lietuva“ darbuotojai pagal pateiktus sąrašus buvo kviečiami surasti tą patį mėnesį gimusius kolegas ir kartu kūrybiškai įsiamžinti prie iš anksto, remiantis senųjų švenčių papročiais, parinkto fono. Taigi, tai, kas lietuviška ir yra gaminta pačių, UAB „Neste Lietuva“ darbuotojus lydės dar visus metus, primindamas ir apie einamąjį mėnesį gimusių kolegų gimimo dienas.
Po vakarienės dalyviai mėgavosi penkių baltiškų kraštų alkoholinių gėrimų skoniu bei jų receptų atsiradimo istorijomis, pasakojamomis žinovo. Gudriausieji ir čia neliko neapdovanoti – gyvais eglišakiais puoštus pienių vyno butelius įteikėme visiems gėrimų ir istorijos žinovams. Vis dėlto lietuvišką dvasią atspindinčio vakaro razina tapo kolegų staigmena kolegoms – penkių regionų vyriškų ir moteriškų kostiumų madų šou, demonstruojama kasdien matomų bendradarbių – stebėtojus paliko be žado arba įtraukė į smagų DJ ir gyvos muzikinės grupės muzikinį pokalbį, galiausiai išsirutuliojusį į vakaronę su tautiniais šokiais ir žaidimais. Sakykit, ką norit. Smagu!!!
Po šokių, kiek atvėsę, leidomės laukan ir fakelų taku nusekėme iki aukuro, kuriame degė ugnis, kvietusi kiekvieną tarti kolektyvui palinkėjimo žodį, užtvirtinamą gintaro dulkių iššauktu ugnies žaižaravimu. Ugnis – vienas esminių elementų lietuviškojoje kultūroje, tad, skambant sutartinėms, svečiai stebėjo ir savo palinkėjimų tąsą – fakyrų šou, kurioje buvo naudojami ryškiausi tradiciniai simboliai. Po tokios gilios ir prasmingos apeigos lauke, kvietėme grįžti atgal į žemę ir linksmybių sūkurį jau visai kitaip atrodančioje vakaro erdvėje, laukiančioje aktyviausių svečių šokių aikštelėje!
Šiuo renginiu džiaugėmės iš visos širdies, nes gavome ne tik puikų produktą, bet ir paneigėme mitą, kad lietuviškai švęsti – tai ramiai sėdėti ratu, kūrenant židinį ar traukiant iš po stalo šiaudus. Buvo prasminga ir linksma!
Atsiliepimas
Trumpai apie organizatorių darbą iki renginio ir renginio metu: aiški komunikacija, terminų laikymasis, malonus bendradarbiavimas ir rūpinimasis kiekviena detale. Renginys atitiko mūsų lūkesčius, dėkojame Jums!
Viso UAB „Neste Lietuva“ kolektyvo vardu dėkojame UAB „Tekvila“ komandai už puikiai suorganizuotą šventę, rūpinimąsi ir bendradarbiavimą nuo pat idėjos gimimo iki išbaigto galutinio rezultato!
Turėjome galimybę dalyvauti tradiciniais raštais apipintoje Neste Lietuva žiemos šventėje, kurioje į savo kilmę pažvelgėme per šiuolaikinę prizmę.
Edita Mikėnė
Administrator/HR Coordinator
UAB ”Neste Lietuva”
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...