Įmonės šventė: Lietuvai 100

Įmonės šventė: Lietuvai 100

Klientas: Eugesta

Data: 2018 01 26

Vieta: Terazza

Dalyvių skaičius: 130

2018 metai yra ypatingai svarbūs Lietuvai, minime nepriklausomybės šimtmetį, kuris kiekvienam piliečiui yra taškas nuo kurio prasidėjo šalies gerovė. Eugestos kolektyvui šie metai tapo nemažiau svarbūs – įmonė mini 25 savo gimtadienį.

Tik atvykę į “Terraza” restoraną svečiai pasinėrė į Lietuvybės dvasią: juos pasitiko teminės dekoracijos, lietuviškų vaišių stalas, šimtmečio loterija, kur dalyviai gavę klausimą, jį atsakyti galėjo tik peržvelgę “Šimtmečio parodą”, kurioje paminėti šimtas įdomių faktų apie mūsų valstybę. Taip pat, Eugestos kolektyvas galėjo prisiminti sausio 13 – osios įvykius, sudalyvavę virtualios realybės pramogoje “Kodas 13”.

Vakaro atidarymo metu vedėjas Domantas Bugailiškis paminėjo Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį, Eugestos jubiliejų bei įteikė dovaną abiems jubiliatams – ąžuoliuko sodinuką, kuris balandžio mėnesį bus pasodintas Eugestos pasirinktoje lokacijoje.

Po sočios vakarienės prasidėjo žaidimas “Šimtmečio lietuvis”. Dar renginio pradžioji visi renginio svečiai buvo suskirstyti komandomis, kurios šiame žaidime rungėsi keliuose etapuose. Grupelės galėjo pademonstruoti savo žinias: Lietuvos kultūros, liaudies išminties bei žiniomis apie Eugestos kolektyvą.

Prieš renginį vykusiame balsavime buvo išrinktas įmonės herojus, kuriam vakaro kulminacijoje buvo įteiktas įmonės aktas ir jis buvo įpareigotas surinkti visų signatarų – vakaro dalyvių – parašus po juo.

Žinoma nebuvo pamiršti žaidimo “Šimtmečio lietuvis” ir loterijos nugalėtojai, kurie buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Po visų apdovanojimų į sceną žengė lietuviškomis dainomis apsiginklavęs Tadas Juodsnukis, kuris nepaliko sėdinčių.

Imkime pavyzdį iš Eugestos kolektyvo bei švęskime Lietuvos nepriklausomybę ir puoselėkime savo tradicijas!

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...