Pristatymas: Kultūros naktis: Projektas | Impro Night

Pristatymas: Kultūros naktis: Projektas | Impro Night

Klientas: Kultūros naktis

Data: 2013 06 05

Vieta: Barbakano kalnas

Dalyvių skaičius: 50

Kultūros naktyje teisingo laisvalaikio organizatoriai „Eventum Group“ pristatė projektą „Impro Night“. Šių metų „Kultūros nakties“ šūkis – jokių šansų kasdienybei, laisvalaikio organizatoriai teigė, kad improvizuodami žmonės tiek kūryboje, tiek ir gyvenime turi mažiau šansų susidurti su niūria rutina. „Impro night“ projektą sudarė dvi dalys:

1-oje projekto dalyje muzikos ir poezijos improvizacijos. 

Projektui atrinkti lietuvių ir užsienio autorių literatūriniai kūriniai, kuriuos skaitydami galime jausti viską ne tik oda, užuosti ne tik kvapus, bet ir jų atgarsius, pastebėti ne tik spalvas, bet ir pustonius. Muzika šiuo atveju bus tiltas per plyšius ir tarpeklius ir padės išreikšti tai ko žodžiais išreikšti neįmanoma.
Šioje poezijos ir muzikos improvizuotoje sintezėje įvairaus žanro literatūriniai kūriniai susitiks su klasikos, džiazo, roko, bliuzo (ir kitais) muzikos stiliais.

2-oje projekto dalyje muzikos ir kino improvizacijos su „Maestro kinas“ komanda.

„Maestro kinas“ – tai muzikos ir kino improvizacija. Projektui atrinkti naujosios kartos kino kūrėjų/režisierių/animatorių iš viso pasaulio trumpametražiai filmai bei animacija, pripažinti ir apdovanoti prestižiškiausių tarptautinių kino festivalių ir konkursų. Pasirinktų filmų/animacijos žanrų ir stilistikos įvairovė ne tik įpareigoja muzikantus ieškoti skirtingų muzikinės išraiškos priemonių siekiant atspindėti bei sustiprinti vaizdo medžiagos keliamą nuotaiką ir atmosferą, tačiau taip pat uždega žalią šviesą improvizacijai įvairiuose muzikiniuose stiliuose, bei atlikėjų individualumo atsiskleidimui.
Šioje muzikos ir kino improvizuotoje sintezėje veiksmo, komedijos, dramos, fantazijos, mokslinės fantazijos, kelionių, dokumentikos, siaubo, mistikos (ir kiti) kino žanrai susitiks su klasikos, džiazo, bliuzo, roko, hip-hop’o, regio, pop, folk, elektroninės (ir kitais) muzikos stiliais.

Projekto dalyviai: Muzikantų komandą sudaro profesionalūs atlikėjai, skirtingų muzikinių stilių atstovai ir propoguotojai, pirmą kartą susibūrę į vieną ansamblį specialiai šiam projektui.

„Maestro kinas“:

 • Ieva Baranauskaitė – klavišiniai („Such a Trip“)
 • Anna Polukord – gitara („VolumeTears”)
 • Leonardas Pilkauskas – saksofonas, klarnetas, fleita („Muzika, kuri gimė vakar”, „Sassy Connections”)
 • Karolis Rudokas – smuikas, altas (Styginių kvartetas „Mettis”, Lietuvos Nacionalinis Operos ir Baleto Teatras, „Gogol Bordello Tribute LT”)
 • Mintautas Kriščiūnas – smuikas, altas (Baltic Youth-Philharmonic Orkestras, šiuolaikinės muzikos ansamblis „Sinestesis”)
 • Donatas Rinkevičius – elektronika (aka „Deep Shoq”)
 • Gediminas Stepanavičius – kontrabosas, tūba („Rhythm Junkies”, „Home Jazz Five“)
 • Paulius Vaškas – gitara, bosinė gitara („Sheep Got Waxed“)
 • Juozas Kupčiūnas – gitara, akordeonas
 • Laurynas Duoba – perkusija, obojus, anglų ragas (Kauno Miesto Simfoninis Orkestras, Trakų Fanfarinis Orkestras, brass band „Senjorai”)
 • Idėjos autoriai Vytenis Lisauskas ir Eventum Group

Poezijos skaitymai ir muzikinė interpretacija: Ieva Baranauskaitė (grupė “Such a Trip”)

Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...