Įmonės jubiliejus: 10 METŲ

Įmonės jubiliejus: 10 METŲ

Klientas: SEB GLOBAL SERVICES

Data: 2018 10 05

Vieta: Belmontas

Dalyvių skaičius: 700

SEB Global Services Vilnius šiemet šventė savo 10-ties metų jubiliejų, kurį paminėjo didžiojoje Belmonto salėje, susirinkus beveik 700 žmonių. Furšetinis stovimas maitinimo tipas tokiam kiekiui žmonių leido švęsti itin gražioje vietoje – dvarą primenančiame Belmonto pastate, kuris apšvietimo ir dekoracijų pagalba tapo dar išskirtinesnis, o grojantys laiptai, įrengti lauke, besirenkantiems svečiams buvo tikra staigmena ir įsimintinas renginio akcentas.

SEB Global Services Vilnius darbuotojai prieš renginį turėjo nemažai  namų darbų: ne tik filmavosi prieš kameras ir pasakojo 10-ies metų įmonės istoriją, prisimindami svarbius ir įsimintinus įvykius, bet ir kartu su Egidijumis Sipavičiumi subūrė 30-ies asmenų chorą, kuris renginio metu sudainavo net keturias žinomas dainas! Pakiliai nuotaikai palaikyti pagrindiniu renginio programos turinio akcentu tapo jubiliejinis 10-ies metų filmukas, kuris buvo rodomas per dvigubą LED ekraną renginio metu, papildytas kvapą gniaužiančiais šokėjų pasirodymais su akrobatiniais triukais.

Renginio aplinkoje apšviestos didžiulės balionų instaliacijos bei gėlių dekoracijos ant stalų suteikė šventiškumo, o žmonių emocijos, įvertinus ir apdovanojus 5 ir 10 metus dirbančius asmenis, prašyte prašėsi nuotaikingos Rūtos Žibaitytės muzikinės programos, kuriai pasibaigus, vakarėlis tęsėsi su smagia didžėjaus programa.
Apie mus pasako daugiau

MŪSŲ DARBAI

Mumis pasitiki

Ir daugelis kitų...